Kategorie

Nowości

Podpórka do storczyka
brutto: 2,64 zł
(netto: 2,15 zł)

Polecamy

Stojak na choinkę
brutto: 7,54 zł / szt.
(netto: 6,13 zł / szt.)

Promocje

Wiadro budowlane 5 litrów
brutto: 1,84 zł / szt.
(netto: 1,50 zł / szt.)

Wyprzedaż

Arti-Decor Donica z podstawką 66067-3
brutto: 34,44 zł / szt.
(netto: 28,00 zł / szt.)

Informacja o dostawie towarów

 data aktualizacji: 30.12.2014

 
Zamówiony towar dostarczamy do klienta w ciągu 30 dni od dnia elektronicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. Jednak z reguły odbywa się do znacznie szybciej - około 3-7 dni roboczych.
 
Towar wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej opakowany jest folią a następnie zapakowany w karton.
Większa ilość towaru wysyłana jest na europaletach i zabezpieczona folią stretch.
Towar dostarczany przez przedstawiciela firmy ROTEX zapakowany jest w rękawy foliowe lub opakowania kartonowe.

Zakupiony towar zostaje dostarczony przez przewoźnika na koszt zamawiającego, o ile warunki dostawy lub promocji określone na stronach produktu w sklepie internetowym rotex.pl nie stanowią inaczej.
 
Koszty dostawy towaru pobierane są według kalkulacji przedstawionej w podsumowaniu zamówienia na stronie "zawartość koszyka" sklepu rotex.pl.
 
W przypadku pytań odnośnie kosztów i innych opcji dostawy towaru prosimy o kontakt z naszym personelem w siedzibie firmy pod numerem +48 713135009 lub email sale@rotex.pl
 
Po odebraniu przesyłki, Klient powinien sprawdzić czy towar nie jest uszkodzony. W przypadku widocznych uszkodzeń opakowania nie należy odbierać przesyłki. 

W przypadku ujawnienia braków lub uszkodzenia towaru po odebraniu przesyłki, prosimy o sporządzenie protokołu i niezwłoczny kontakt z naszą firmą.

Po uzgodnieniu, istnieje również możliwośc osobistego odbioru towaru w Oławie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.