Kategorie

Nowości

Uchwyt do corso
brutto: 0,61 zł
(netto: 0,50 zł)

Polecamy

Wiaderko siewnik
brutto: 8,79 zł / szt.
(netto: 7,15 zł / szt.)

Promocje

Donica z podstawką
brutto: 1,23 zł / szt.
(netto: 1,00 zł / szt.)

Wyprzedaż

Podstawka pod doniczkę
brutto: 0,14 zł / szt.
(netto: 0,11 zł / szt.)

O firmie

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych ROTEX istnieje od 1982 roku i zalicza się do ścisłej czołówki firm specjalizujących się w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych. Jest firmą średniej wielkości zatrudniającą obecnie około 100 osób. Produkcja i sprzedaż koncentruje się przede wszystkim na wyrobach dla ogrodnictwa, florystyki, specjalizując się głównie w produkcji różnego rodzaju pojemników na kwiaty znane nam jako doniczki, skrzynki balkonowe, osłonki na donice, elementy narzędzi do uprawy roślin, itd.

        Nasze zasoby pozwalają nam sukcesywnie rozszerzać asortyment, dostosowując go do wymagań rynku jak również potrzeb indywidualnych klientów. Zdobyte przez lata doświadczenie w technikach wytwarzania pozwala nam spełnić oczekiwania klientów, począwszy od projektu wyrobu aż po jego finalną produkcję. Dopracowywany system zarządzania poprzez cele ustanawia nas w przekonaniu, iż jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie klienta. Poparciem naszej organizacji pracy jest wdrażany program zarządzania zgodny z międzynarodową normą jakości ISO 9000.

        Naszym atutem jest duże doświadczenie w konstrukcji form wtryskowych. Bogate zaplecze konstrukcyjno narzędziowe oraz wykwalifikowana kadra z długoletnim stażem zawodowym pozwolą zrealizować każde Państwa zamówienie.

        W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną i rozmiarową takich produktów jak:
- wyroby dla branży florystycznej,
- osłonki na doniczki,
- podstawki pod donice,
- donice balkonowe,
- wazony,
- gazony,
- półki biurowe,
- uchwyty i nóżki do mebli, 
- kraniki i adaptery do zbiorników z tworzywa,
- części z tworzywa sztucznego do pralek, silników, lamp, a takze gotowe urządzenia

        Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz sprawdzonym technologiom jesteśmy w stanie produkować wyroby najwyższej jakości i oferować je klientom polskim i zagranicznym.

        Istotnym elementem naszego rozwoju jest kooperacja z innymi firmami, przedsiębiorstwami i instytucjami. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje współpracy, związane z produkcją, sprzedażą, nowymi technologiami produkcji i przetwarzania. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania i ewentualne propozycje - prosimy o kontakt.